Komunijne trendy kwiatowe

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Pierwsze komunie zbliżają się wielkimi krokami. Jest to ważne wydarzenie w życiu dziecka, rodziców, ale i wszystkich bliskich osób. Nie ukrywajmy, komunia to także koszty. Nie chodzi tu tylko o to, ile muszą wydać rodzice, ale także o kwotę jaką trzeba przeznaczyć na prezenty. A jeśli nie dajemy prezentu, to zwykle wręczamy dziecku pieniądze. Od lat prezenty staja się coraz droższe. Kiedyś hitem były rowery i zegarki, teraz quady, ipody i wiele innych bardzo drogich rzeczy to już standard. Jedno co się nie zmieniło to kwiaty. Jest to kolejna okazja w ciągu roku kiedy chętnie po nie sięgamy.

Jakie kwiaty najczęściej wręczane są z tej okazji?

Różne od róż, piwonii, frezji po kolorowe gerbery czy bukiety z kwiatów polnych. Mimo iż nie jest to odgórnie narzucone najczęściej dominuje wśród bukietów biel lub jasne, pastelowe kolory.

 

pobrane (1)

 

bialy-bukiet-gdansk-kwiatyonlineimages

Jak jeszcze kwiaty zdobią pierwszą komunie?

Otóż często towarzyszą dziewczynką na głowach w postaci wianków usytuowanych na głowach.

37a32660527bdf259fa34ff45cb95a81K136_big

pobrane

DSC03032

Kwiaty też są obecne na przyjęciach komunijnych. Zdobione są sale, w których się one odbywają, stoły a nawet krzesła.

 

bg1

Komunia-i-Chrzciny-2-22

 

Kwiatowe trendy, wydawałoby się, że jeśli chodzi o komunie nie zmieniają się, a jednak. Inne jest ułożenie kwiatów, inne gusta ludzi. Dominuje elegancja i szyk. Wianki na głowach dziewczynek często dobierane są do sukienek, które wyglądem przyćmiewają nawet kreacje ślubne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *