Komunijne trendy kwiatowe

It's only fair to share...Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Pierwsze komunie zbliżają się wielkimi krokami. Jest to ważne wydarzenie w życiu dziecka, rodziców, ale i wszystkich bliskich osób. Nie ukrywajmy, komunia to także koszty. Nie chodzi tu tylko o to, ile muszą wydać rodzice, ale także o kwotę jaką trzeba przeznaczyć na prezenty. A jeśli nie dajemy prezentu, to zwykle wręczamy dziecku pieniądze. Od lat prezenty staja się coraz droższe. Kiedyś hitem były rowery i zegarki, teraz quady, ipody i wiele innych bardzo drogich rzeczy to już standard. Jedno co się nie zmieniło to kwiaty. Jest to kolejna okazja w ciągu roku kiedy chętnie po nie sięgamy.

Jakie kwiaty najczęściej wręczane są z tej okazji?

Różne od róż, piwonii, frezji po kolorowe gerbery czy bukiety z kwiatów polnych. Mimo iż nie jest to odgórnie narzucone najczęściej dominuje wśród bukietów biel lub jasne, pastelowe kolory.

 

pobrane (1)

 

bialy-bukiet-gdansk-kwiatyonlineimages

Jak jeszcze kwiaty zdobią pierwszą komunie?

Otóż często towarzyszą dziewczynką na głowach w postaci wianków usytuowanych na głowach.

37a32660527bdf259fa34ff45cb95a81K136_big

pobrane

DSC03032

Kwiaty też są obecne na przyjęciach komunijnych. Zdobione są sale, w których się one odbywają, stoły a nawet krzesła.

 

bg1

Komunia-i-Chrzciny-2-22

 

Kwiatowe trendy, wydawałoby się, że jeśli chodzi o komunie nie zmieniają się, a jednak. Inne jest ułożenie kwiatów, inne gusta ludzi. Dominuje elegancja i szyk. Wianki na głowach dziewczynek często dobierane są do sukienek, które wyglądem przyćmiewają nawet kreacje ślubne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *